Ostatnie miejsca w projekcie

Obecnie rekrutujemy już ostatnie osoby do udziału w projekcie, które rozpoczną szkolenia od 20.11.2017.

W dalszym ciągu możesz się zgłosić – nie czekaj z podjęciem decyzji o dołączeniu do grona specjalistów ds. social media.

Ostatnie grupy szkoleniowe już w październiku!

Dziękujemy za zainteresowaniem udziałem w projekcie „Social Media – moja szansa na sukces!”. Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś zgłosić swojego udziału, teraz jest na to ostatnie szansa. Zgłoś się już dziś, a może przed Tobą stanie niepowtarzalna szansa pracy w marketingu internetowym.

Rekrutacja na wrzesień

Prowadzimy obecnie zapisy na kolejne grupy szkoleniowe we wrześniu. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniach oraz możliwością udziału w stażu i zdobycia zatrudnienia, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. 504 220 430  lub pod adresem e-mail  social.media@interit.eu

Rozpoczęcie szkoleń

Uruchomiliśmy pierwsze szkolenia w projekcie. Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem zajęć w zakładce „Harmonogram”

Już niebawem rozpoczną się szkolenia!

Jeżeli jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji o przystąpieniu do projektu, nie czekajcie. Zostały już ostatnie wolne miejsca na szkolenie w sierpniu! Więcej szczegółów pod numerem tel. 504 220 430  lub pod adresem e-mail  social.media@interit.eu

Rekrutacja trwa

W dalszym ciągu rekrutujemy Uczestników Projektu.  Jeżeli jesteś zainteresowany zgłoś się już dziś!

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zaproszenie do składanie ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze e-marketingu i budowania wizerunku przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych.

Załączniki:
Załącznik 1 – Zapytanie ofertowe
Załącznik 2 – Załączniki w formie edytowalnej

ZAPYTANIE OFERTOWE

W ramach projektu „Social Media – moja szansa na sukces!” przy Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy do składania formularzy ofertowych do zapytania ofertowego na wynajem sal.

Załączniki:
Załącznik 1 – Zapytanie ofertowe
Załącznik 2 – Formularz ofertowycen

ROZEZNANIE CENOWE

W ramach projektu „Social Media – moja sznasa na sukces!” przy Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy do składania formularzy rozeznania cen do rozeznania cenowego na wynajem sal.
Zamawiający informuje, że przedmiotowe zaproszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC ani nie jest ogłoszeniem o zamówieniu w rozumieniu ustawy z 29.1.2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 ze zm.). Ma ono na celu wyłącznie rozeznanie cenowe rynku.

Załączniki:
Załącznik 1 – Rozeznanie o cenę
Załącznik 2 – Formularz rozeznania cen

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Zamówienie jest prowadzone w ramach projektu: „Social Media – moja szansa na sukces!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z zasadą rozeznania rynku.
Niniejszym InterIT Spółka z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 zaprasza do składania ofert na wybór doradcy zawodowego.

Załączniki:
SM_WLKP – rozeznanie rynku_doradcy_v05

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Zamówienie jest prowadzone w ramach projektu: „Social Media – moja szansa na sukces!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z zasadą konkurencyjności.
Przedmiotem zamówienia jest wybór kadry trenerskiej na szkolenia z zakresu social media, realizowane w ramach projektu: „Social Media – moja szansa na sukces!”

Załączniki:
SM_WLKP – zapytanie – zasada konkurencyjności – trenerzy_Zaproszenie

SM_WLKP – zapytanie – zasada konkurencyjności – trenerzy_FO